خرید کتاب دانشگاهی

دانشجویان در هر سال تحصیلی دو ترم و در هر ترمی تعداد مشخصی واحد درسی می‌گذرانند. هر یک از این درس های یک کتاب منبع دارند. بنابراین تقاضا برای خرید کتاب دانشگاهی، بالا است. برای دانشجویانی که در شهرهای بزرگ اقامت دارند، دسترسی و خرید انواع کتاب‌های دانشگاهی تخصصی و عمومی راحت‌تر است. اما باز نیاز به صرف وقت دارد که مغازه به مغازه به دنبال کتاب مورد نظر خود باشند.

با راه اندازی سایت‌ فروش کتاب دانشگاهی و امکان خرید کتاب دانشگاهی به صورت اینترنتی، دغدغه بسیاری از دانشجویان در خرید کتاب برطرف شد. با ما همراه باشید تا بهترین سایت خرید کتاب دانشگاهی را به شما معرفی کنیم.

سایت فروش کتاب دانشگاهی

خرید کتاب های دانشگاهی

کتاب‌های دانشگاهی هر ساله یکی از پرتیراژترین و پر فروش‌ترین کتاب‌های سال هستند. زیرا هر دانشجویی برای هر واحد درسی چه عمومی و چه اختصاصی که در طول دو ترم یک سال اخذ می‌کند، اقدام به خرید کتاب دانشگاهی مرتبط با آن دروس می‌کند. از آنجا که بسیاری از دانشجویان به کتابفروشی‌های زیاد و بزرگی دسترسی ندارند، تهیه برخی کتاب‌ها، برای آن‌ها مشکل است. باید هزینه و زمان زیادی را صرف رفتن به یک شهر و یا حتی استان دیگر کنند، تا بتوانند کتاب دانشگاهی مورد نظر خود را تهیه کنند.

با راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی و امکان سفارش کتاب‌ دانشگاهی به صورت آنلاین و ارسال آن برای دانشجویان در سراسر کشور، دغدغه خرید کتاب دانشگاهی برای دانشجویان تقریبا برطرف شده است. این نوع کتابفروشی‌ها معمولا تنوع و گستردگی بالاتری را در عرضه انواع کتاب‌های دانشگاهی دارند و خرید کتاب‌های تخصصی رشته‌های مختلف دانشگاهی را بدون دغدغه و نیاز به طی کردن مسافت زیاد و رفتن از یک مغازه به مغازه دیگر را، ممکن کرده‌اند.

خرید کتاب‌های عمومی دانشگاهی

بطور کلی کتاب‌های دانشگاهی به دو دسته کتاب‌های عمومی دانشگاهی و کتاب‌های دانشگاهی تخصصی، تقسیم بندی می‌شوند. کتاب‌های عمومی به مجموعه کتاب‌هایی گفته می‌شود که برای همه رشته‌ها مشترک است. این کتاب‌ها شامل کتاب‌هایی همچون زبان عمومی، ادبیات، کتاب‌های گروه معارف، ریاضی عمومی، فیزیک عمومی، تاریخ و... می‌شوند. با توجه به تقاضا بالا و خرید کتاب‌های عمومی دانشگاهی به صورت گسترده، توسط دانشجویان سراسر کشور، چاپ و عرضه سالانه این کتاب‌ها، بسیار زیاد است.

انواع کتاب‌های دانشگاهی تخصصی

کتاب‌های دانشگاهی تخصصی به سری کتاب‌های گفته می‌شود که مختص رشته‌ها و گروه‌های خاصی است. اگر بخواهیم یک طبقه بندی کلی برای انواع کتاب‌‌های دانشگاهی تخصصی داشته باشیم، آن‌ها شامل دسته‌های زیر هستند.

کتاب‌های رشته‌های هنر

رشته‌های گروه آموزشی هنر، شامل رشته‌های همچون گرافیک، عکاسی، بازیگری، کارگردانی، طراحی لباس، نوازندگی و... هستند. هریک از این رشته‌ها، دارای دروس خاصی اختصاصی هستند که مبنا و اساس این رشته‌ها را تشکیل می‌دهند. شما می‌توانید برای خرید کتاب‌های رشته‌های هنر، به سایت‌های فروش کتاب‌های دانشگاهی سر بزنید و بدون نیاز صرف وقت و هزینه، کتاب مورد نظر خود را تهیه کنید.

کتاب‌های رشته‌های علوم پایه

علوم پایه علومی هستند که اساس و بنیان جهان هستی را از جنبه‌های مختلف و در قالب قوانین و نظریه‌ها بررسی و تحلیل می‌کند. رشته‌های علوم پایه شامل ریاضی، فیزیک، زیست شناسی و  شیمی هستند. با توجه به گستردگی این رشته‌ها در گرایش‌های مختلف و تعداد دانشجویان زیاد آن‌ها، تقاضا برای خرید کتاب‌های رشته‌های علوم پایه زیاد است و این کتاب‌ها از پرفروش‌ترین کتاب‌های دانشگاهی هستند.

کتاب‌های رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی

یکی دیگر از مجموعه رشته‌های دانشگاهی، رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی هستند. این گروه، رشته‌های زیادی را شامل می‌شود و گستردگی بسیار زیادی دارد. همچنین ممکن است برای هر درس و واحد دانشجو در این رشته‌ها، چندین کتاب معرفی شود. بنابراین کتاب‌های رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی، از پرفروش‌ترین انواع کتاب‌های دانشگاهی تخصصی هستند.

کتاب‌های رشته‌های مهندسی

مجموعه رشته‌های گروه مهندسی شامل مهندسی عمران، مکانیک، برق، معماری، شیمی، پلیمر، مواد و... هستند. دانشجویان رشته‌های مهندسی در طول تحصیل خود بین 140 تا 150 واحد درسی می‌گذرانند که تمامی واحدها، دارای کتاب‌های منبع یا مرجع هستند. بنابراین کتاب‌های رشته‌های مهندسی که شامل کتاب‌های عمومی و تخصصی هر رشته هستند، تنوع و گستردگی زیادی دارند.

بهترین سایت خرید کتاب دانشگاهی

تمایل به خرید اینترنتی کتاب‌های دانشگاهی توسط دانشجویان، روز به روز بیشتر می‌شود. زیرا افراد در خانه و تنها با فشردن چند دکمه، انواع کتاب‌های دانشگاهی تخصصی و عمومی را سفارش داده و ظرف نهایتا چند روز، تحویل می‌گیرند. اگر به دنبال بهترین سایت خرید کتاب دانشگاهی هستید تا انواع کتاب مورد نظر خود را در رشته‌های مختلف دانشگاهی از آنجا سفارش دهید و با خرید کتاب ارسال فوری آن لذت خرید کتاب دانشگاهی را ببرید.

همچنین امکان فروش کتاب دانشگاهی نیز فراهم شده در صورتی که کتاب دانشگاهی خود را لازم ندارید میتوانید آن را در سایت خرید آنلاین کتاب دانشگاهی فروشگاه کتاب ایکات به فروش بگذارید...

برای خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی مشهد و یا دیگر شهرهای ایران، کافی است  لیست کتاب‌های موجود این مجموعه را چک کند و کتاب مورد نظر خود را از آنجا انتخاب کرده و سفارش دهید. سفارش شما در مدت زمان کوتاهی پس از ثبت سفارش خرید کتاب دانشگاهی مورد نظر، به شما تحویل داده خواهد شد.

آیا امکان خرید و فروش کتاب دست دوم دانشگاهی در سایت ایکات امکان پذیر هست؟
_ بله امکان خرید و فروش کتاب های دست دوم دانشگاهی در فروشگاه آنلاین کتاب ایکات امکان پذیر است

خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی از فروشگاه کتاب ایکات به چه صورت است؟
_بعد از انتخاب کتاب دانشگاهی مورد نظر از سایت ایکات ارسال کتاب به صورت فوری انجام میپذیرد