معرفی کتاب

بهترین کتاب ها برای هدیه ولنتاین

هدیه ولنتاین خاص برای دختران

آنچه در این مقاله میخوانید

ایده هدیه ولنتاین ارزان برای یک خانم

 

هنگامی که شما با پارتنر خود سرگرم می شوید ثانیه ها و لحظات در کسری از ثانیه می گذرد و به هیچ وجه متوجه زمانی که گذشته است، نمی شوید! اما نکته اینجاست که در این لحظات ارزشمند ترین خاطرات شما ثبت می شود و پارتنر شما بهترین شریک و دوست شماست.

اینکه در مهم ترین روز سال برای اشخاصی که مثل شما در یک رابطه دو طرفه هستند، بهترین هدیه برای شریک تان چه چیزی باشد، واقعا موضوع گیج کننده ای است اما ایده هدیه ولنتاین مناسب با توجه به شرایط پارتنر شما یکی از مهمترین نکاتی است که هر مردی که وارد یک رابطه می شود به آن نیاز دارد. در ادامه با ایکات همراه باشید تا پیچ و خم های تهیه بهترین و جذاب ترین پیشنهادات خرید هدیه را برای شما مطرح نماید.

کتاب؛ بهترین هدیه ولنتاین ماندگار

کتاب، یار مهربان هر فرد در لحظات مختلف زندگی انسان است و بهترین هدیه ولنتاین خاص برای دختران، کتاب است. اینکه شما به شریک و پارتنر خود کتابی جذاب و فوق العاده را پیشنهاد دهید، قطعا لحظات شاد و به یاد ماندنی و فراموش نشدنی ای را برای وی رقم خواهید زد.

هدیه ولنتاین خاص برای دختران

حل معمای بهترین پیشنهاد خرید کادو ولنتاین

قطعا حل معمای تهیه کادوی ولنتاین برای شریک شما کار بسیار دشواری است اما ممکن است با خودتان فکر کنید که بهترین پیشنهاد خرید کادو ولنتاین بهتر است که یک کتاب جذاب برای شریک شما باشد. روز ولنتاین در فرهنگ فارسی همان روز سپندارمزگان است که زوج های جوان در رابطه خود به آن اهمیت خاصی می دهند و هدایایی برای یکدیگر در این روز تهیه می کنند.

هدیه مناسب کادو ولنتاین برای یک خانم

اگر ما بدانیم هدیه مناسب کادو ولنتاین برای دخترها چیست، قطعا هدفمند تر به تهیه کادو مد نظرمان می پردازیم. از آنجایی که برای خرید کادو ولنتاین، کتاب های عاشقانه یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی ممکن می باشد، بهتر است که پیشنهاد تهیه برخی از این دسته کتاب ها را به شما بدهیم.

پک عاشقانه ولنتاین شامل کتاب های زیر می باشد در ادامه به معرفی هر یک میپردازیم شما میتونید این پک کامل را با تخفیف ویژه از سایت ما تهییه کنید: 

 • کتاب سیر عشق
 • کتاب وقتی از عشق حرف می زنیم
 • کتاب عشق در زمان وبا
 • کتاب جستار هایی در باب عشق
 • کتاب یک عاشقانه آرام

کتاب های منتخب برای خرید کادو ولنتاین

اگر قصد دارید کتابی مانند کتاب سیر عشق و ... را برای خرید کادو ولنتاین خود انتخاب کنید بهتر است که اطلاعات نسبی و اولیه ای را در ارتباط با این کتاب داشته باشید.

معرفی کتاب سیر عشق

مهم ترین نکته در خصوص این کتاب این است که این محصول به قلم آلن دوباتن، نویسنده مشهور انگلیسی که در تاریخ معاصر زندگی کرده است، نوشته شده و خانم زهرا باختری کار مترجمی این کتاب را برعهده داشته است.

محتوای این کتاب به صورت خلاصه در جستجوی این است که چه چیز هایی عشق را آغاز کرده و در ادامه موجب زنده ماندن ان می شود. اینکه دردسر های روزمره زندگی چگونه عشق یک زوج را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

معرفی وقتی از عشق حرف می زنیم از چه حرفی می زنیم

ریموند کارور شخصیتی آرام است که به واسطه نگاه پر از تجربه ای که به عشق دارد، کتاب از عشق حرف می زنیم از چه حرف می زنیم را تالیف نموده است. ریموند به داستان کوتاه نویسی شهره است و بسیاری از داستان های کوتاه عاشقانه او اغلب توسط علاقه مندان دنبال می شود و اغلب در میان مخاطبان طرفداران زیادی دارد.

 

معرفی کتاب عشق در زمان وبا

گابریل گارسیا یکی از معروف ترین نویسنده قرن معاصر است که در حدود سال هزار نهصد و هشتاد و پنج میلادی می زیسته است. کتاب عاشقانه عشق در زمان وبا نوشته و تالیف گارسیا نگاهی به لحظات عاشقانه زوجین می اندازد و بسیاری از صحنه های عاشقانه را برای آنان تکرار می کند. این کتاب بعد از سال دو هزار میلادی در قرن بیست و یکم مبدا تولید محتوا های ویدیویی و سینمایی بوده است و آثار فاخری را روانه بازار سینما نموده است.

 

 

معرفی کتاب جستار هایی در باب عشق

آلن دوباتن یکی از نویسندگان معتبر و معروف غربی است که از دید فیلسوفانه به ماجراهای عاشقانه نگاه می کند و آن را از ابعاد مختلف در کتاب جستارهایی در باب عشق به خوبی و با ظرافت خاصی تحلیل می نماید.

 

معرفی کتاب یک عاشقانه آرام

یکی از نویسندگان مشهور ایرانی آقای ندار ابراهیمی نویسنده معاصر هموطن ما ایرانیان است که مولف کتاب یک عاشقانه آرام می باشد و در حوزه های مختلف هنری دیگر نیز تجربیات متفاوتی دارد. ابراهیمی در رمان نویسی و داستان کوتاه ید طولائی داشته و داستان های عاشقانه و جذابی را نوشته است.

اگر قصد دارید که کتاب های عاشقانه و جذابی را که در ادامه به آن ها پرداختیم برای ایده هدیه ولنتاین ارزان برای دختر و معشوقه مد نظرتان تهیه نمایید کتب فوق بهترین ایده و پیشنهاد برای تهیه پکیجی از آثار شناخته شده و عاشقانه است که می تواند نظر پارتنر و معشوقه شما را درباره عشق دگرگون کند.

به یادماندنی ترین هدیه ولنتاین برای پسر

اگر به تازگی با دوست پسر خود یا پارتنر خود آشنا شده اید و قصد دارید که برای آشنایی اولیه و گذاشتن خاطره ای دل انگیز به صورت علامتی از خودتان برای او، هدیه ای تهیه کنید، بهتر است که این هدیه را در روز ولنتاین به او بدهید تا علاوه بر اینکه او را خوش حال می کنید، خاطره ای جذاب و به یاد ماندی را از خود برای او بجا بگذارید تا هر زمان که به هدیه شما می نگرد، به یاد شما افتاده و لحظات خوش زندگی از پیش چشمانش عبور کند.

هدیه ولنتاین برای پسر

کتاب بهترین کادو ارزان ولنتاین برای آقایان و بسیار ارزشمند

کتاب بهترین پیشنهاد به عنوان کادو ولنتاین برای یک پسر با قیمت مناسب است و از آنجایی که کتاب فروشی های گوناگونی در شهر های مختلف وجود دارد یافتن دسته بندی های مورد علاقه آقایان برای مطالعه کمی برای خانم ها دشوار است. از این روز جستجو در اینترنت برای یافتن بهترین کتاب های مورد علاقه آقایان کمی راحت تر و بهتر است.

پک ولنتاین ویژه آقایان  از پر فروش ترین کتاب هایی که اغلب انتشارات معروف و پر مخاطب به چاپ آن ها می پردازند شامل موارد زیر است که عبارتند از :

 • اثر مرکب
 • خرده عادت ها
 • ذهن حواس جمع
 • کار عمیق
 • زندگی خود را دوباره بیافرینید

معرفی کتاب اثر مرکب

عاقبت هر فرد متفاوت است و اگر علاقه مند به آینده سازی هستید و قصد دارید آینده خود را به زیبا ترین و جذاب ترین شکل ممکن بسازید، بهتر است که ان را به صورت پلی بر روی راه موفقت بنا نمایید تا پیچ و خم های پیش روی شما، پیوسته به صورت مدون طی شود.

دارن هاردی نویسنده حرفه ای و برجسته آمریکایی، کتاب فوق العاده جذاب اثر مرکب را تالیف نمود. این کتاب در میان آقایان دارای طرفداران بسیار زیادی است. اگر می خواهید به پارتنر خود یک کتاب بسیار جذابی را هدیه بدهید اثر مرکب جزو بهترین پیشنهادات ماست.

معرفی کتاب خرده عادت ها

کتاب خرده عادت ها به قلم جیمز کلیر کتابی راهگشا و جذاب است و نویسنده در این کتاب سعی کرده است تا چگونگی مدیریت عادت های زیبا و عادت های زشت را به مخاطب خود آموزش دهد. نویسنده شخصی است که مهارت خاصی در انعطاف دهی به عادت های شخصی خود دارد و در متن کتاب خود را خدای متخصص عادت ها صدا می زند. این کتاب نیز یکی از جذاب ترین کتبی است که برای مطالعه آقایان پیشنهاد می کنیم و می توانید آن را برای دوست پسر و یا همسر خود تهیه نمایید.

 

 

معرفی کتاب ذهن حواس جمع

زمانه جدید همیشه بیانگر سختی های نو و غیر قابل پیش بینی است و برای به دست آوردن تمرکز در جهت رسیدن به موفقیت، معیار های متعددی از طرف ما بایستی طی شود. اینکه ما قدرت تمرکز بالا و تصمیم گیری درستی داشته باشیم یک فاکتور بسیار مهم است. کتاب ذهن حواس جمع نوشته نیر ایال به ترجمه آقای سهیل امانی یکی از بهترین کتبی است که جزو پیشنهادات ویژه برای هدیه دادن به آقایان می باشد.

معرفی کتاب کار عمیق

نویسنده مشهور کال نیپورت کتاب بسیار قدرتمندی در حوزه تمرکز گرایی تالیف نموده به نامکتاب کار عمیق. این نویسنده در کتاب خود آموزش های تخصصی در حوزه چگونگی بروز و ظهور تکنولوژی و تمرکز گرایی را ارائه می دهد و این کتاب یکی از برترین کتاب ها برای افزایش عزم اقایان در کشف تمرکز خود می باشد.

 

 

معرفی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

رفتار های اجتماعی عمدتا تله های بی ارزش و غیرقابل قبول جوامع مختلف می باشند و در کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید نویسنده تلاش کرده است تا ابهامات اجتماعی را به نثری روان برای مخاطب خود بیان کند. این کتاب توسط آقای جفری یانگ و دوست او جنت کلوسکو تالیف شده و یکی از پر مخاطب ترین کتب مورد علاقه اقایان است.

پیشنهاد هدیه ولنتاین برای یک خانم جوان

اینکه دوست دختر شما به سن قانونی رسیده است و یک خانم جوان و خوش ذوق محسوب می شود، قطعا شکی در آن نیست اما اینکه روحیات لطیف زنانه او مطالبه گر چه نوع هدیه ای می باشد قطعا جای بسی پرسش دارد و هدیه ولنتاین برای خانم جوان از هر چیز دیگری برای او پر اهمیت و معنا دار می باشد.

اگر میخواهید بدانید که بهترین کادو ولنتاین برای یک دختر و یک خانم چیست تا بتوانید دوست دختر خود را غافلگیر کنید، بهتر است که بدانید تهیه کتاب به عنوان کادو ولنتاین بهترین پیشنهاد است. از این رو در ادامه با ما همراه باشید تا جذاب ترین کتب مورد علاقه دختران 20 تا 30 ساله را به شما معرفی نماییم.

لیست زیر از کتاب های جذابی هست که هر سنی را تحت تاثیر قرار میدهد پیشنهاد ما تهییه پک  کتاب مناسب خانم جوان که شامل کتاب های زیر می باشد:

 • کتاب مجموعه آنی شرلی
 • کتاب هری پاتر و سنگ جادو
 • کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز
 • کتاب زنان کوچک
 • کتاب بابا لنگ دراز

در ادامه به معرفی هر کتاب میپردازیم

معرفی کتاب مجموعه آنی شرلی

کودکی اغلب ما با داستان های آنی شرلی گروهی ناگسستنی خورده است و اکثر ما جوانان امروز این شخصیت کارتونی معروف را می شناسیم. اما هر نوستالژی معروفی برگرفته از داستانی خاص به قلم شیوا و روان نویسنده ای خاص و مشهور است و در این خصوص داستان آنی شرلی نیز خارج از این قاعده نیست.

کتاب مجموعه آنی شرلی در هشت جلد به قلم خانم لوسی ماد مونت گومری نویسنده مشهور و معروف کانادایی تالیف شده است و این داستان معروف در ابتدای قرن بیستم تالیف گردیده است و یکی از جذاب ترین داستان های دخترانه و مورد علاقه خانم های جوان است. هر دختری می تواند با توجه به سختی هایی که کشیده است با شخصیت داستان آنی شرلی همزاد پنداری نماید.

معرفی کتاب هری پاتر و سنگ جادو

کتاب ها و داستان های تخیلی اصولا قشر خاص طرفدار خود را دارد و در داستان های خیال پردازانه اکثرا جستار هایی دور از واقعیت که ساخته و پرداخته ذهن خلاق نویسنده می باشد بیان می شود. جو ان کتلین رولینگ نیز یکی از همین نویسندگان خلاق و ایده پرداز است که کتاب معروف و پر فروش جادوگر کوچک، هری پاتر و سنگ جادو را نوشته و راهی بازار فروش کرده است.

این کتاب نیز یکی از بهترین و مهیج ترین کتاب های مورد علاقه دختر خانم ها می باشد و پیشنهاد می شود که آن را برای تهیه کادو برای دوست دختر خود تهیه نمایید.

معرفی کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز

کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز نیز به قلم ساده و روان خانم رولینگ نوشته شده است و روایت نوجوانی هری پاتر را در بر خورد با موجودی وحشتناک و ترسناک بر عهده دارد و بسیاری از هیجان های مختلفی را که هری پاتر تجربه می کند با قلم خود به زیبایی به تصویر می کشد.

معرفی کتاب زنان کوچک

یکی از نویسندگان مشهور آمریکایی به نام لوییزا می الکات نویسنده کتاب زنان کوچک می باشد و در این کتاب که به زبان های مختلف در کشور های مختلف دنیا ترجمه گردیده است، نگاه متفاوت بر آیین های مذهبی مردمان مختلف انداخته شده است و آن را از زاویه ای جدید مورد بحث قرار داده است. فارغ از اینکه وابسته به چه دین مذهب و جناحی باشید به صورت آزادانه درباره ادیان و فرق و فرهنگ های مختلف به بحث و بیان نظرات خود می پردازد. این کتاب نیز یکی از پر طرفدار ترین کتاب ها برای دختران جوان است.

معرفی کتاب بابا لنگ دراز

آمریکایی ها نویسندگان فراوان و مشهوری دارند اما جین وبستر خالق اثر بابا لنگ دراز یکی از ماندگار ترین کتب رمان و داستانی تاریخ است. این داستان طولانی و جذاب شرح حال دختری کم سن به نام جوری آبوت است که داستان های شخصی و اتفاقات زندگی خود را برای مردی پولدار و سخاوتمند یادداشت کرده و در قالب نامه هایی جمع آوری می نماید. این دختر در یتیم خانه زندگی می کند و در 18 سالگی از پرورشگاه خارج می شود. جودی آبوت هم الگویی جذاب برای دختران 20 تا 30 سال است.

1 دیدگاه در “بهترین کتاب ها برای هدیه ولنتاین

 1. سمانه شجاع گفت:

  بهترین کتاب برای هدیه به عشقم کدوم کتاب میتونه باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *