معرفی کتاب

بهترین کتاب ها برای هدیه ولنتاین

هدیه ولنتاین خاص برای دختران

آنچه در این مقاله میخوانید

ایده هدیه ولنتاین ارزان برای یک خانم

 

هنگامی که شما با پارتنر خود سرگرم می شوید ثانیه ها و لحظات در کسری از ثانیه می گذرد و به هیچ وجه متوجه زمانی که گذشته است، نمی شوید! اما نکته اینجاست که در این لحظات ارزشمند ترین خاطرات شما ثبت می شود و پارتنر شما بهترین شریک و دوست شماست.

اینکه در مهم ترین روز سال برای اشخاصی که مثل شما در یک رابطه دو طرفه هستند، بهترین هدیه برای شریک تان چه چیزی باشد، واقعا موضوع گیج کننده ای است اما ایده هدیه ولنتاین مناسب با توجه به شرایط پارتنر شما یکی از مهمترین نکاتی است که هر مردی که وارد یک رابطه می شود به آن نیاز دارد. در ادامه با ایکات همراه باشید تا پیچ و خم های تهیه بهترین و جذاب ترین پیشنهادات خرید هدیه را برای شما مطرح نماید.

کتاب؛ بهترین هدیه ولنتاین ماندگار

کتاب، یار مهربان هر فرد در لحظات مختلف زندگی انسان است و بهترین هدیه ولنتاین خاص برای دختران، کتاب است. اینکه شما به شریک و پارتنر خود کتابی جذاب و فوق العاده را پیشنهاد دهید، قطعا لحظات شاد و به یاد ماندنی و فراموش نشدنی ای را برای وی رقم خواهید زد.

هدیه ولنتاین خاص برای دختران

حل معمای بهترین پیشنهاد خرید کادو ولنتاین

قطعا حل معمای تهیه کادوی ولنتاین برای شریک شما کار بسیار دشواری است اما ممکن است با خودتان فکر کنید که بهترین پیشنهاد خرید کادو ولنتاین بهتر است که یک کتاب جذاب برای شریک شما باشد. روز ولنتاین در فرهنگ فارسی همان روز سپندارمزگان است که زوج های جوان در رابطه خود به آن اهمیت خاصی می دهند و هدایایی برای یکدیگر در این روز تهیه می کنند.

سایت کتاب ایکات برای راحتی شما عزیزان پک های آماده ای جهت هدیه ولنتاین فراهم کرده است که با توجه به هر شرایط  و سنی  برای هر خانم و آقایی که علاقه مند کتاب است ،مناسب باشد . با انتخاب هر پک میتوانید کتاب ها و معرفی هر پک را ملاحظه بفرمایید.

هدیه مناسب کادو ولنتاین برای یک خانم

اگر ما بدانیم هدیه مناسب کادو ولنتاین برای دخترها چیست، قطعا هدفمند تر به تهیه کادو مد نظرمان می پردازیم. از آنجایی که برای خرید کادو ولنتاین، کتاب های عاشقانه یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی ممکن می باشد، بهتر است که پیشنهاد تهیه برخی از این دسته کتاب ها را به شما بدهیم.

پک عاشقانه ولنتاین شامل کتاب های زیر می باشد در ادامه به معرفی هر یک میپردازیم شما میتونید این پک کامل را با تخفیف ویژه از سایت ما تهییه کنید: 

 • کتاب سیر عشق
 • کتاب وقتی از عشق حرف می زنیم
 • کتاب عشق در زمان وبا
 • کتاب جستار هایی در باب عشق
 • کتاب یک عاشقانه آرام

کتاب های منتخب برای خرید کادو ولنتاین

اگر قصد دارید کتابی مانند کتاب سیر عشق و ... را برای خرید کادو ولنتاین خود انتخاب کنید بهتر است که اطلاعات نسبی و اولیه ای را در ارتباط با این کتاب داشته باشید.

معرفی کتاب سیر عشق

مهم ترین نکته در خصوص این کتاب این است که این محصول به قلم آلن دوباتن، نویسنده مشهور انگلیسی که در تاریخ معاصر زندگی کرده است، نوشته شده و خانم زهرا باختری کار مترجمی این کتاب را برعهده داشته است.

محتوای این کتاب به صورت خلاصه در جستجوی این است که چه چیز هایی عشق را آغاز کرده و در ادامه موجب زنده ماندن ان می شود. اینکه دردسر های روزمره زندگی چگونه عشق یک زوج را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

معرفی وقتی از عشق حرف می زنیم از چه حرفی می زنیم

ریموند کارور شخصیتی آرام است که به واسطه نگاه پر از تجربه ای که به عشق دارد، کتاب از عشق حرف می زنیم از چه حرف می زنیم را تالیف نموده است. ریموند به داستان کوتاه نویسی شهره است و بسیاری از داستان های کوتاه عاشقانه او اغلب توسط علاقه مندان دنبال می شود و اغلب در میان مخاطبان طرفداران زیادی دارد.

 

معرفی کتاب عشق در زمان وبا

گابریل گارسیا یکی از معروف ترین نویسنده قرن معاصر است که در حدود سال هزار نهصد و هشتاد و پنج میلادی می زیسته است. کتاب عاشقانه عشق در زمان وبا نوشته و تالیف گارسیا نگاهی به لحظات عاشقانه زوجین می اندازد و بسیاری از صحنه های عاشقانه را برای آنان تکرار می کند. این کتاب بعد از سال دو هزار میلادی در قرن بیست و یکم مبدا تولید محتوا های ویدیویی و سینمایی بوده است و آثار فاخری را روانه بازار سینما نموده است.

 

 

معرفی کتاب جستار هایی در باب عشق

آلن دوباتن یکی از نویسندگان معتبر و معروف غربی است که از دید فیلسوفانه به ماجراهای عاشقانه نگاه می کند و آن را از ابعاد مختلف در کتاب جستارهایی در باب عشق به خوبی و با ظرافت خاصی تحلیل می نماید.

 

معرفی کتاب یک عاشقانه آرام

یکی از نویسندگان مشهور ایرانی آقای ندار ابراهیمی نویسنده معاصر هموطن ما ایرانیان است که مولف کتاب یک عاشقانه آرام می باشد و در حوزه های مختلف هنری دیگر نیز تجربیات متفاوتی دارد. ابراهیمی در رمان نویسی و داستان کوتاه ید طولائی داشته و داستان های عاشقانه و جذابی را نوشته است.

اگر قصد دارید که کتاب های عاشقانه و جذابی را که در ادامه به آن ها پرداختیم برای ایده هدیه ولنتاین ارزان برای دختر و معشوقه مد نظرتان تهیه نمایید کتب فوق بهترین ایده و پیشنهاد برای تهیه پکیجی از آثار شناخته شده و عاشقانه است که می تواند نظر پارتنر و معشوقه شما را درباره عشق دگرگون کند.

به یادماندنی ترین هدیه ولنتاین برای پسر

اگر به تازگی با دوست پسر خود یا پارتنر خود آشنا شده اید و قصد دارید که برای آشنایی اولیه و گذاشتن خاطره ای دل انگیز به صورت علامتی از خودتان برای او، هدیه ای تهیه کنید، بهتر است که این هدیه را در روز ولنتاین به او بدهید تا علاوه بر اینکه او را خوش حال می کنید، خاطره ای جذاب و به یاد ماندی را از خود برای او بجا بگذارید تا هر زمان که به هدیه شما می نگرد، به یاد شما افتاده و لحظات خوش زندگی از پیش چشمانش عبور کند.

هدیه ولنتاین برای پسر

کتاب بهترین کادو ارزان ولنتاین برای آقایان و بسیار ارزشمند

کتاب بهترین پیشنهاد به عنوان کادو ولنتاین برای یک پسر با قیمت مناسب است و از آنجایی که کتاب فروشی های گوناگونی در شهر های مختلف وجود دارد یافتن دسته بندی های مورد علاقه آقایان برای مطالعه کمی برای خانم ها دشوار است. از این روز جستجو در اینترنت برای یافتن بهترین کتاب های مورد علاقه آقایان کمی راحت تر و بهتر است.

پک ولنتاین ویژه آقایان  از پر فروش ترین کتاب هایی که اغلب انتشارات معروف و پر مخاطب به چاپ آن ها می پردازند شامل موارد زیر است که عبارتند از :

 • اثر مرکب
 • خرده عادت ها
 • ذهن حواس جمع
 • کار عمیق
 • زندگی خود را دوباره بیافرینید

معرفی کتاب اثر مرکب

عاقبت هر فرد متفاوت است و اگر علاقه مند به آینده سازی هستید و قصد دارید آینده خود را به زیبا ترین و جذاب ترین شکل ممکن بسازید، بهتر است که ان را به صورت پلی بر روی راه موفقت بنا نمایید تا پیچ و خم های پیش روی شما، پیوسته به صورت مدون طی شود.

دارن هاردی نویسنده حرفه ای و برجسته آمریکایی، کتاب فوق العاده جذاب اثر مرکب را تالیف نمود. این کتاب در میان آقایان دارای طرفداران بسیار زیادی است. اگر می خواهید به پارتنر خود یک کتاب بسیار جذابی را هدیه بدهید اثر مرکب جزو بهترین پیشنهادات ماست.

معرفی کتاب خرده عادت ها

کتاب خرده عادت ها به قلم جیمز کلیر کتابی راهگشا و جذاب است و نویسنده در این کتاب سعی کرده است تا چگونگی مدیریت عادت های زیبا و عادت های زشت را به مخاطب خود آموزش دهد. نویسنده شخصی است که مهارت خاصی در انعطاف دهی به عادت های شخصی خود دارد و در متن کتاب خود را خدای متخصص عادت ها صدا می زند. این کتاب نیز یکی از جذاب ترین کتبی است که برای مطالعه آقایان پیشنهاد می کنیم و می توانید آن را برای دوست پسر و یا همسر خود تهیه نمایید.

 

 

معرفی کتاب ذهن حواس جمع

زمانه جدید همیشه بیانگر سختی های نو و غیر قابل پیش بینی است و برای به دست آوردن تمرکز در جهت رسیدن به موفقیت، معیار های متعددی از طرف ما بایستی طی شود. اینکه ما قدرت تمرکز بالا و تصمیم گیری درستی داشته باشیم یک فاکتور بسیار مهم است. کتاب ذهن حواس جمع نوشته نیر ایال به ترجمه آقای سهیل امانی یکی از بهترین کتبی است که جزو پیشنهادات ویژه برای هدیه دادن به آقایان می باشد.

معرفی کتاب کار عمیق

نویسنده مشهور کال نیپورت کتاب بسیار قدرتمندی در حوزه تمرکز گرایی تالیف نموده به نامکتاب کار عمیق. این نویسنده در کتاب خود آموزش های تخصصی در حوزه چگونگی بروز و ظهور تکنولوژی و تمرکز گرایی را ارائه می دهد و این کتاب یکی از برترین کتاب ها برای افزایش عزم اقایان در کشف تمرکز خود می باشد.

 

 

معرفی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

رفتار های اجتماعی عمدتا تله های بی ارزش و غیرقابل قبول جوامع مختلف می باشند و در کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید نویسنده تلاش کرده است تا ابهامات اجتماعی را به نثری روان برای مخاطب خود بیان کند. این کتاب توسط آقای جفری یانگ و دوست او جنت کلوسکو تالیف شده و یکی از پر مخاطب ترین کتب مورد علاقه اقایان است.

پیشنهاد هدیه ولنتاین برای یک خانم جوان

اینکه دوست دختر شما به سن قانونی رسیده است و یک خانم جوان و خوش ذوق محسوب می شود، قطعا شکی در آن نیست اما اینکه روحیات لطیف زنانه او مطالبه گر چه نوع هدیه ای می باشد قطعا جای بسی پرسش دارد و هدیه ولنتاین برای خانم جوان از هر چیز دیگری برای او پر اهمیت و معنا دار می باشد.

اگر میخواهید بدانید که بهترین کادو ولنتاین برای یک دختر و یک خانم چیست تا بتوانید دوست دختر خود را غافلگیر کنید، بهتر است که بدانید تهیه کتاب به عنوان کادو ولنتاین بهترین پیشنهاد است. از این رو در ادامه با ما همراه باشید تا جذاب ترین کتب مورد علاقه دختران 20 تا 30 ساله را به شما معرفی نماییم.

لیست زیر از کتاب های جذابی هست که هر سنی را تحت تاثیر قرار میدهد پیشنهاد ما تهییه پک  کتاب مناسب خانم جوان که شامل کتاب های زیر می باشد:

 • کتاب مجموعه آنی شرلی
 • کتاب هری پاتر و سنگ جادو
 • کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز
 • کتاب زنان کوچک
 • کتاب بابا لنگ دراز

در ادامه به معرفی هر کتاب میپردازیم

پک کتاب ویژه خانم جوان

114,665تومانهدیه نقدی خرید این کتاب 1,146,650تومان

معرفی کتاب مجموعه آنی شرلی

کودکی اغلب ما با داستان های آنی شرلی گروهی ناگسستنی خورده است و اکثر ما جوانان امروز این شخصیت کارتونی معروف را می شناسیم. اما هر نوستالژی معروفی برگرفته از داستانی خاص به قلم شیوا و روان نویسنده ای خاص و مشهور است و در این خصوص داستان آنی شرلی نیز خارج از این قاعده نیست.

کتاب مجموعه آنی شرلی در هشت جلد به قلم خانم لوسی ماد مونت گومری نویسنده مشهور و معروف کانادایی تالیف شده است و این داستان معروف در ابتدای قرن بیستم تالیف گردیده است و یکی از جذاب ترین داستان های دخترانه و مورد علاقه خانم های جوان است. هر دختری می تواند با توجه به سختی هایی که کشیده است با شخصیت داستان آنی شرلی همزاد پنداری نماید.

معرفی کتاب هری پاتر و سنگ جادو

کتاب ها و داستان های تخیلی اصولا قشر خاص طرفدار خود را دارد و در داستان های خیال پردازانه اکثرا جستار هایی دور از واقعیت که ساخته و پرداخته ذهن خلاق نویسنده می باشد بیان می شود. جو ان کتلین رولینگ نیز یکی از همین نویسندگان خلاق و ایده پرداز است که کتاب معروف و پر فروش جادوگر کوچک، هری پاتر و سنگ جادو را نوشته و راهی بازار فروش کرده است.

این کتاب نیز یکی از بهترین و مهیج ترین کتاب های مورد علاقه دختر خانم ها می باشد و پیشنهاد می شود که آن را برای تهیه کادو برای دوست دختر خود تهیه نمایید.

معرفی کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز

کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز نیز به قلم ساده و روان خانم رولینگ نوشته شده است و روایت نوجوانی هری پاتر را در بر خورد با موجودی وحشتناک و ترسناک بر عهده دارد و بسیاری از هیجان های مختلفی را که هری پاتر تجربه می کند با قلم خود به زیبایی به تصویر می کشد.

معرفی کتاب زنان کوچک

یکی از نویسندگان مشهور آمریکایی به نام لوییزا می الکات نویسنده کتاب زنان کوچک می باشد و در این کتاب که به زبان های مختلف در کشور های مختلف دنیا ترجمه گردیده است، نگاه متفاوت بر آیین های مذهبی مردمان مختلف انداخته شده است و آن را از زاویه ای جدید مورد بحث قرار داده است. فارغ از اینکه وابسته به چه دین مذهب و جناحی باشید به صورت آزادانه درباره ادیان و فرق و فرهنگ های مختلف به بحث و بیان نظرات خود می پردازد. این کتاب نیز یکی از پر طرفدار ترین کتاب ها برای دختران جوان است.

معرفی کتاب بابا لنگ دراز

آمریکایی ها نویسندگان فراوان و مشهوری دارند اما جین وبستر خالق اثر بابا لنگ دراز یکی از ماندگار ترین کتب رمان و داستانی تاریخ است. این داستان طولانی و جذاب شرح حال دختری کم سن به نام جوری آبوت است که داستان های شخصی و اتفاقات زندگی خود را برای مردی پولدار و سخاوتمند یادداشت کرده و در قالب نامه هایی جمع آوری می نماید. این دختر در یتیم خانه زندگی می کند و در 18 سالگی از پرورشگاه خارج می شود. جودی آبوت هم الگویی جذاب برای دختران 20 تا 30 سال است.

کادو ولنتاین مناسب علاقه مندان به رمان

آیا شریک زندگی و یا پارتنر اختصاصی شما فردی است که اهل مطالعه و کتابخوانی است؟ آیا او به کتاب های رمان علاقه مند است ؟!!!اغلب کسانی که به دنبال مطالعه رمان هستند شخصیتی کنجکاو نسبت به وقایع اتفاق افتاده پیرامون احوالات لحظه ای شخصیت اصلی داستان دارند و به نوعی با این فرد همزاد پنداری می کنند.

در شخصیت شناسی نیز به این موضوع پرداخته می شود و اصولا زنان و مردانی در میان رابطه های مختلف وجود دارند که با وقایع اطراف خود شدیدا همزاد پنداری کرده و به آن به سبک خاص خود واکنش نشان می دهند. خیلی زیباست که شاعر معروف ایرانی می فرماید بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار. این شعر معروف سعدی شیرازی دقیقا اشاره به شخصیت خاص انسان هایی دارد که نسبت به جهان اطراف خود کنجکاو و بی تفاوت نیستند.

بهترین کتاب ها برای هدیه ولنتاین

اگر پارتنر و شریک زندگی شما نیز دارای چنین شخصیتی است بهترین هدیه برای وی در روز ولنتاین دادن هدیه ای ارزشمند مانند کتاب است. کادو ولنتاین مناسب علاقه مندان به رمان تنوع بسیاری دارد و پیشنهاد می کنیم که روز ولنتاین برای یک عاشق کتاب های رمان، کتاب های رمان معروف و جذاب را تهیه نمایید.

اگر پارتنر شما عاشق رمان هست در زیر لیست پرفروش ترین و جذاب ترین رمان هایی دنیا را با در قالب پک ولنتاین رمان میتوانید تهییه کنید:

 • کتاب رمان آمریکانا
 • کتاب آوای وحش
 • کتاب موش ها و آدم ها
 • کتاب زوربای یونانی

معرفی کتاب رمان آمریکانا

رمان معروف و معتبر آمریکانا جزو معدود کتاب های تالیف شده ای بود که تحسین منتقدین را به خود جلب و این کتاب جذاب و عجیب به قلم نویسنده مشهوره نیجریه ای خانم چیماماندا نگزی آدیچی تالیف گردید. این خانم در کتاب رمان آمریکانا روایتی مستند را از احوالات مسافرت تحصیلی خود به قاره آمریکای شمالی یعنی ایالات متحده را بیان می کند.

معرفی کتاب آوای وحش

از انتشار کتاب آوای وحش حداقل چیزی در حدود یکصد سال می گذرد اما این کتاب با نوشتاری شیوا و قدرتمند کتابت شده و مفهوم جذاب را در قالب رمان به مخاطب خود القا می کند. این کتاب یکی از جذاب ترین اثار نویسنده ی مشهوری همچون جک لندن می باشد و در میان مخاطبان، این کتاب طرفداران بسیار زیادی دارد. رمان معروف آوای وحش در کشور های مختلف به زبان های مختلف ترجمه و منتشر شده است و نسخه های زیادی از آن در اختیار عموم قرار گرفته است. این کتاب همچنان مخاطب بسیار زیادی دارد وبه شدت علاقه مندان به مطالعه رمان به مطالعه آن علاقه فراوان نشان می دهند.

معرفی کتاب موش ها و آدم ها

نویسنده آمریکایی معروفی به نام جان استاین بک کتاب پر طرفداری به نام کتاب رمان موش ها و آدم ها را با نام لاتین Of Mice and Men به ورطه نگارش درآورده است و جزو برندگان جایزه معروف نوبل ادبیات می باشد که بعد از شروع جنگ جهانی دوم در سال 1962 این جایزه را دریافت نموده است.

روایت این کتاب تلفیقی از حس دل رحمی و فهم بالا از جستار های روز اجتماعی و تصویر سازی اجتماعی از وضعیت جوامع آن روزگار می باشد و این کتاب به واسطه نقل قول های واقعی خود، اثر زیادی بر همزاد پنداری مخاطب دهه 1960 میلادی با شرایط اجتماعی آن دوران گذاشته است و حس قدرتمندی بین نقل قول ها رمان و مخاطب این کتاب با شرایط برقرار می شده است. انتشار این کتاب در ایالات متحده قدغن محسوب میشده.

معرفی کتاب زوربای یونانی

نیکوس کازانتیس یکی از معروف ترین نوینسده های یونانی کتاب رمان زوربای یونانی را به نثری روان تالیف کرده و در آن روایتی از رفاقت یک مرد میانسال شصت ساله و پسری جوان را نقل قول می کند.

پیرمرد در کتاب زوربای یونانی وصف و شرح حال زندگی خود را برای جوان نیک سرشت روایت می کند و از فعالیت ها و کانجکاوی های جوانی خود ماجرا های فوق جذابی را برای جوان بازگو می کند، به طوری که قند را در دل او آب کرده و صرفا مدینه فاضله ای که پیر مرد به او نشان میدهد را در ذهن خود تداعی می کند. راوی در این داستان شخصیت پیرمرد را بی اهمیت پنداشته و از بازگو کردن بیشتر شرح حال اون ممانعت می نماید.

کادو ولنتاین برای یک بیزینس من (تاجر)

یک بیزینس من موفق شخصیت قدرتمند و ظاهری آراسته و منحصر به فرد دارد. میزان اعتماد به نفس در کسی که تجارت موفقی را راهبری و مدیریت می کند، بسیار زیاد است و این موضوع منجربه پیشرفت روز افزون تجارت آن شخص می شود.

از طرفی اشخاص موفق مهارت های مدیریتی داشته و مفاهیم مرتبط با مسئولیت پذیری و هدف گذاری و ... را به صورت دقیق می شناسند و مدام برای بروز رسانی اطلاعات خود در حوزه های روانشناسی و موفقیت و مدیریت مطالعه می کنند. بهترین کادو ولنتاین برای یک بیزینس من نیز، کتب موفقیت و کتاب های ثروت اندوزی و راهکار های رسیدن به پیشرفت های شغلی و مالی و مدیریتی است.

هدیه ولنتاین برای اقای موفق

راهنمایی که می تواند هر تاجری را به قله های موفقیت در حوزه ی کاری خود برساند و مهم ترین کادو ولنتاین برای یک آقای تاجر یا یک خانم موفق در روز ولنتاین بدون شک بهترین کتاب در حوزه پیشرفت شغلی می باشد. کتابی که نه تنها پیشرفت را برای همسر و شریک شما به ارمغان بیاورد، بلکه این مفهوم را به گیرنده هدیه تداعی کند که کتاب هدیه ای ارزشمند است و او در معرض گرفتن بهترین هدیه قرار گرفته است و این کادو برای یک آقای خاص یا یه خانم موفق تهیه و آماده سازی شده است تا قدر هدیه ای که دریافت می کند را بیشتر بداند. قطعا ارزش گذاری اصولی به درک بهتر این موضوع کمک شایانی می کند.

اگر پارتنر شما علاقه مند به کارش هست و دوست داره در کارش پیشرفت کنه  و نیاز به کمک داره ،پک کتاب ولنتاین موفقیت و پیشرفت کاری میتونه هدیه ارزشمندی باشه. در این پک میتونید کتاب های زیر را داشته باشید و در ادامه به خلاصه هر کتاب میپردازیم.

 • کتاب کفش باز
 • کتاب دیوانگان ثروت آفرین
 • کتاب تفکر نا مطمئن
 • کتاب پدر پولدار پدر فقیر
 • کتاب قلاب

معرفی کتاب کفش باز

کارآفرین ها و مدیران موفقی در عرصه تجاری ایالات متحده آمریکا فعالیت می کنند اما یکی از معتبر ترین برند های بزرگ دنیا یعنی برند نایک، ماجرای جذاب و شگفت انگیزی دارد که سرگذشت مدیر و موسس آن یعنی آقای فیل نایت را در کتاب کفش باز روایت می کند. این کتاب جزو منتخبین کتاب های مدیریتی فروشگاه آمازون می باشد و در سال 2016 به بعنوان بهترین کتاب مدیریتی مورد تقدیر کاربران و خوانندگان قرار گرفته است.

 معرفی کتاب دیوانگان ثروت آفرین

هر شخصی در آرزوی رسیدن به درآمد خوب در جستجوی مسیر های موفقیت و پیشرفت است و اغلب افراد و جوانان در مسیر رسیدن به خواسته های شغلی خود هزینه های گزافی را می پردازند. اما عدم رسیدن به اهداف دلخواه و مالی منجربه قربانی شدن ایده ها و دارایی و سرمایه اشخاص می گردد و  باعث می شود آن ها از آرزوی های خود مأیوس شوند.

معرفی کتاب تفکر نا مطمئن

تصمیم گرفتن چالش دشواری برای هر شخصی است و در لایه های مدیریتی نیز گرفتن تصمیمات بزرگ نسبت به یک شخص معمولی در جامعه مسئولیت بیشتر و تاثیر گذاری بیشتری در جامعه مخاطب دارد از این رو تصمیم گیری برای مدیر یک کسب و کار و یا یک بیزینس من نیز به همین اندازه بسیار سخت بوده و هست.

در کتاب تفکر نامطمئن نیز روانشناس سرشناس و معروف خانم آنی دوک نیز به همین موضوع اشاره می کند و به شما یاد می دهد که چگونه با دلهره های تصمیم گیری کنار بیایید و بر آن ها غلبه کنید. نویسنده در کتاب تفکر نامطمئن سعی می کند تا با ارائه و تفسیر برخی از مثال های مشابه به خوبی ابزار های در دسترس برای قطعیت رساندن هر تصمیم در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش برای شما تداعی نماید و این موضوع شدیدا برای طرز فکر و نوع نگاه شما به چالش ها تاثیر گذار است

معرفی کتاب پدر پولدار پدر فقیر

نویسنده و تاجر موفق و معروف آمریکایی ژاپنی آقای رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر است و این کتاب در تیراژ فروش در میان ده کتاب پر فروش تاریخ در تمام دنیا می باشد. رابرت در این کتاب به تشریح وضعیت دو پدر پول دار و فقیر می پردازد و خودش را در جایگاه شخصی که از این دو نفر در حال یادگیری است قرار می دهد تا مخاطب به خوبی با شخصیت وی ارتباط برقرار کند.

رابرت در کتاب پدر پولدار پدر فقیر به خوبی نمایه های ثروت آفرینی و ثروت از بین بردن را بیان کرده و گزاره های کسب و کار را به صورت دقیق برای دانشجویان و شاگردان خود بیان می کند. مطالعه این کتاب برای هر مدیر کارکشته ای شدیدا مورد نیاز است.

معرفی کتاب قلاب

دو نویسنده سرشناس به نام های نیر ایال و رایان هوور کتابی را تحت عنوان کتاب قلاب با هدف راهنمایی افراد برای تولید کالا ها و خدماتی عجیب برای به چالش کشیدن ذهن مخاطبان تالیف نمودند و در آن به عرضه آموزش به وجود آوردن محصول با کیفیت برای جلب نظر مشتریان پرداختند. به طوری که کیفیت غالب بر کمیت محصول باشد و چالش به وجود آمده نظر مشتری را مغلوب خود نماید تا فروش خوبی را تولید کننده تجربه کند.

18 دیدگاه در “بهترین کتاب ها برای هدیه ولنتاین

 1. سمانه شجاع گفت:

  بهترین کتاب برای هدیه به عشقم کدوم کتاب میتونه باشه؟

  1. EKUT گفت:

   با توجه به مقاله پیش رو تمامی کتاب های معرفی شده با توجه به علایق عشق اتون میتونه مناسب باشه

 2. سمیرا سلیمانی گفت:

  من میخوام یک کتاب از این پک ها را برای ولنتاین برای دوست پسرم بخرم ایا امکان خرید کتاب به صورت جداگانه هست؟

  1. EKUT گفت:

   بله دوست عزیز خیلی خوشحالیم که هدیه ولنتاین برای دوست پسر اتون رو از ما تهییه میکنید بعد از خرید در توضیحات قید کنید که به صورت پک هدیه برای شما ارسال شود .

 3. سمانه داوری گفت:

  واقعا بهترین کادو ولنتاین پسر به دختر کتاب می باشد درست میگید

  1. EKUT گفت:

   بله بهترین کادو ولنتاین یک اقا به حانم کتاب هست

 4. حمیده اصغری گفت:

  کادو ولنتاین برای پسر ارزان قیمت چه کتابی پیشنهاد میدین

 5. حمیده اصغر گفت:

  کادو ولنتاین برای پسر ارزان قیمت چه کتابی پیشنهاد میدین?

 6. کیمیا گفت:

  یه سوال همیشگی
  ولنتاین دختر کادو میگیره یا پسر؟

 7. سمانه گفت:

  کتاب برای ولنتاین واقعا هدیه خوبی میتونه باشه

 8. مریم گفت:

  بهترین تحفه ولنتاین کتاب هست

 9. حسن گفت:

  ایده کادو ولنتاین برای دختر کتاب عاشقانه میتونه باشه

 10. مرمر گفت:

  کادو ولنتاین کتاب ارزشمندترین هدیه است

 11. نسیم گفت:

  کتاب برای روز ولنتاین میتونه هدیه ماندگاری باشه

 12. علی صمدی گفت:

  بهترین کتاب ها برای هدیه پک های شماست راحت و به صرفه ممنون از معرفی کتاب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *